O NAS

Poznaj Hiszpanię z SIN FRONTERAS

Hiszpania to kraj niezliczonych miejsc zapierających dech w piersiach. Od słonecznych śródziemnomorskich plaż poprzez pełne niezwykłych zabytków i krajobrazów regiony środkowej Hiszpanii aż do dzikich i niedostępnych atlantyckich krańców Galicji. Kastylia, Andaluzja, Ekstremadura, Katalonia – jakikolwiek region Hiszpanii wybierzesz, znajdziesz tam wspaniałe pozostałości burzliwej historii kraju, zachwycającą i różnorodną architekturę oraz tętniące życiem ośrodki tego nowoczesnego kraju. Hiszpania to nie tylko corrida i flamenco, to także wspaniała nowoczesna architektura, to Dali, Picasso, Miró. To kształcący od wieków, kolejne pokolenia Europejczyków Uniwersytet w Salamance, to tętniący nocnym życiem i pełen wspaniałych muzeów Madryt, to urokliwa Barcelona, to przyciągające setki tysięcy pielgrzymów Santiago de Compostela, Toledo i jego katedra, Granada z Alhambrą, Kordoba, Sewilla, Marbella… Wszystkie te miasta mają w sobie coś niezwykłego.

Najlepiej poznasz kulturę kraju poznając jego język i zwyczaje mieszkańców. Oferujemy Ci możliwość wyboru szkół języka hiszpańskiego w różnych zakątkach Hiszpanii. W przypadku większości z naszych szkół możesz, bez konieczności dodatkowych opłat, łączyć kursy w różnych miastach.

Wybierając nasze kursy możesz liczyć na interesujące dodatkowe zajęcia, pozwalające lepiej poznać Hiszpanię. Każda ze szkół ma własny kalendarz aktywności obejmujący między innymi wizyty w muzeach, zwiedzanie zabytków i wizyty w najlepszych barach tapas…

Poznaj język, ludzi i odkryj Hiszpanię!